Tuinfeest op 1 september een groot succes!

Ja, dat kunnen we wel zeggen.
Ruim 70 mensen kwamen samen aan de Panoven: jong, wat ouder, beginnende tuinders en gevorderde tuinders. Mensen die elkaar nog niet eerder ontmoet hadden en “oude” bekenden, het maakte allemaal niet uit.
Mensen spraken geanimeerd met elkaar, lachten met elkaar en dronken en aten samen.
En dat met heerlijk weer op een pracht plek.
Heel veel tuinders leverden hun bijdrage aan dit feest: door voor lekkere hapjes te zorgen, vazen met bloemen te vullen, de ingang bij het hek te verfraaien, te helpen met opbouwen en/of opruimen, te helpen achter de “bar”, hapjes rond te brengen ( kinderen van tuinders: Lisa, Britt, Sil, Emily en haar Naomi, ja waar niet mee.
Kortom een feest waar we elkaar ontmoet hebben en met elkaar genoten hebben van al het goede dat het leven te bieden heeft.
En dat dankzij de inspanning en samenwerking van velen.
Dank jullie wel!
Act.cie. en bestuur